
Aż 9-krotny wzrost liczby zgłoszonych sugestii na osobę
Zobacz, jak Sherlock Waste przynosi realne korzyści dla firmy GEFCO Polska Klient: GEFCO Polska Liczba pracowników: 600 Branża: logistyczna Sektor: zaopatrzenie i dystrybucja przemysłowa Czas
Zbuduj system doskonalenia firmy. Zaangażuj pracowników w zgłaszanie pomysłów, wdrażanie usprawnień i rozwiązywanie problemów.
Osiągaj natychmiastowe rezultaty we wzroście efektywności oraz długofalowe zmiany w kulturze organizacji.
Zaufali nam:
Łatwo zidentyfikujesz problemy i zaangażujesz w ich rozwiązanie swoich pracowników. Dzięki temu zwiększysz ich satysfakcję z pracy, usprawnisz procesy, zwiększysz produktywność, obniżysz koszty i poprawisz tym samym wyniki biznesowe Twojej organizacji.
Dowiedz się więcej o efektach wdrożenia Sherlock Waste!
Zobacz, jak Sherlock Waste przynosi realne korzyści dla firmy GEFCO Polska Klient: GEFCO Polska Liczba pracowników: 600 Branża: logistyczna Sektor: zaopatrzenie i dystrybucja przemysłowa Czas
Wspieramy innowacje w Kramp Polska. Case Study z branży e-commerce Klient: Kramp Sp. z o.o. Liczba pracowników: 528 Branża: e-commerce i handel detaliczny Sektor:
Ponad 70% firm ma lub miało kiedyś System Sugestii Pracowniczych znany też jako system Kaizen. Jest to pozornie łatwe, racjonalne i samofinansujące się
Usprawnienia i eliminacja marnotrawstwa kluczem do podniesienia efektywności pracowników firmy Decathlon Polska KLIENT Decathlon jest międzynarodową siecią sklepów sportowych oferujących odzież, artykuły, akcesoria, suplementy,
Systemy Sugestii zwane też systemami Kaizen to najbardziej zwodnicze narzędzie Lean Management. Jakie są jego pułapki? Czy płacić za pomysły? Czy kultura organizacyjna to recepta na dobry System Pomysłów Pracowniczych?
Od tamtej pory mam zasadę: nigdy nie zaczynać kompleksowej transformacji bez dwóch warunków: zaangażowania managerów i pomocy działów wspierających usprawniany proces. „Samotna wyspa” utrzymuje wyniki góra kilka miesięcy a raz sfrustrowany upadkiem zespół, bardzo niechętnie podrywa się znowu do lotu.
Referencje:
„Sherlock waste spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje projekt pn.„Sherlock Waste” na podstawie Umowy o Wsparcie zawartej w dniu 9 stycznia 2019 roku z Tech-Impact Fund Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, Tech-Impact Fund Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ASI sp. k. z siedzibą w Krakowie oraz Narodowym Centrum Badań i Rozwoju z siedzibą w Warszawie, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 1.3: Prace B+R finansowane z udziałem funduszy kapitałowych, Poddziałanie 1.3.1: Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – Bridge Alfa.
Celem Projektu jest przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych, których efektem będzie opracowanie narzędzia – aplikacji mobilnej trwale zwiększającej zaangażowanie pracowników w doskonalenie firmy (tzw. Continous Improvement). Narzędzie to będzie służyć do: