Kluczowe funkcje umożliwiające efektywne monitorowanie i analizowanie zgłoszeń. Dzięki zaawansowanym narzędziom filtrowania, wyszukiwania, priorytetyzacji oraz raportowania, firmy mogą szybko identyfikować i rozwiązywać kluczowe problemy, a także śledzić postępy i mierzyć efektywność wdrażanych rozwiązań.
Sherlock umożliwia pełny podgląd wszystkich informacji związanych ze zgłoszeniami. W panelu managera można przeglądać szczegółowy opis problemu, lokalizację, datę zgłoszenia, załączone zdjęcia dokumentujące problem, a także pomysły na jego rozwiązanie. Funkcja ta zapewnia również dostęp do historii zgłoszenia, w tym wszystkich podjętych działań oraz aktualnego statusu. Dzięki temu użytkownicy mogą śledzić postępy w rozwiązywaniu zgłoszonego problemu i ocenić efektywność podjętych działań. Funkcjonalność umożliwia wgląd w wyniki podjętych działań, co pozwala na ocenę ich skuteczności i trwałości.
Panel umożliwia łatwe zarządzanie zgłoszeniami w systemie, oferując filtrowanie według statusu, kategorii, tagu, daty dodania, osoby odpowiedzialnej oraz osoby zgłaszającej. Można także wyszukiwać zgłoszenia za pomocą słów kluczowych. Ta funkcjonalność pozwala na szybkie i efektywne przeglądanie oraz zarządzanie zgłoszeniami.
Funkcja „Mam to samo” pozwala pracownikom zaznaczyć, że dany problem dotyczy również ich dotyczy i jest dla nich istotny. Dzięki tej opcji, zgłoszenia mogą zbierać wiele potwierdzeń od różnych użytkowników, co zwiększa ich priorytet w systemie. Funkcja ta pomaga w identyfikacji najważniejszych kwestii wymagających natychmiastowej uwagi.
Kalkulator efektów biznesowych pozwala na oszacowanie korzyści finansowych wynikających z wdrożenia sugestii pracowników i rozwiązania problemów. Użytkownicy mogą wprowadzać dane dotyczące zaoszczędzonych zasobów, takich jak czas, materiały czy energia, a kalkulator automatycznie przelicza je na wartości finansowe. Dzięki temu narzędziu firmy można łatwo sprawdzić jakie oszczędności przyniosły podjęte działania, co motywuje do dalszego wdrażania usprawnień. Umożliwia również generowanie raportów, które pokazują długoterminowe korzyści z redukcji marnotrawstwa – wspiera to podejmowanie strategicznych decyzji. Dzięki przejrzystości i łatwości użycia, kalkulator staje się kluczowym narzędziem w zarządzaniu zasobami i optymalizacji procesów biznesowych.
Dashboardy z widgetami to narzędzie umożliwiające monitorowanie aktywności indywidualnej, zespołowej lub całej organizacji. Widgety prezentują określone dane statystyczne w formie liczbowej, wykresów lub tablic, co ułatwia śledzenie kluczowych wskaźników i trendów.
Zadzwoń:
+48 519 400 318
lub napisz:
contact@sherlockwaste.com
„Sherlock waste spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” realizuje projekt: „Ekspansja produktów firmy Sherlock Waste na rynki zagraniczne.” na podstawie umowy POIR.03.03.03-02-0138/20-00 w programie Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020, 3.3.3. Wsparcie MŚP w Promocji Marek Produktowych – GoToBrand. Celem projektu jest dotarcie z produktami firmy na nowe rynki zagraniczne, w szczególności USA, UK, DAH oraz Bliski Wschód. Całość projektu o wartości: 332 520 zł netto Łączne dofinansowanie ze środków UE: 282 642 zł netto.
„Sherlock waste spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje projekt pn.„Sherlock Waste” na podstawie Umowy o Wsparcie zawartej w dniu 9 stycznia 2019 roku z Tech-Impact Fund Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, Tech-Impact Fund Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ASI sp. k. z siedzibą w Krakowie oraz Narodowym Centrum Badań i Rozwoju z siedzibą w Warszawie, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 1.3: Prace B+R finansowane z udziałem funduszy kapitałowych, Poddziałanie 1.3.1: Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – Bridge Alfa.
Celem Projektu jest przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych, których efektem będzie opracowanie narzędzia – aplikacji mobilnej trwale zwiększającej zaangażowanie pracowników w doskonalenie firmy (tzw. Continous Improvement). Narzędzie to będzie służyć do:
Jak skutecznie angażować pracowników w doskonalenie?
BEZPŁATNY WEBINAR 06 luty 2024 | 10:00-11:30
BEZPŁATNY WEBINAR
06 luty 2024 | 10:00-11:30