Zgłaszanie pomysłów, problemów i szybkich usprawnień umożliwia pracownikom łatwe i szybkie dzielenie się spostrzeżeniami na temat codziennych operacji. Dzięki temu narzędziu każda osoba w firmie może przyczynić się do poprawy efektywności oraz jakości pracy, zgłaszając swoje pomysły, identyfikując problemy i proponując natychmiastowe usprawnienia.
Natychmiastowe wprowadzenie drobnych zmian, a także naprawa usterek i awarii, które znacząco poprawiają efektywność i komfort pracy. Umożliwia to pracownikom dodawanie zgłoszeń oraz natychmiastowe wprowadzanie niezbędnych usprawnień. Dzięki temu mogą pracować bardziej wydajnie i w lepszych warunkach.
Sherlock umożliwia użytkownikom szybkie i łatwe zgłaszanie problemów – z dowolnego miejsca i w każdej chwili. Proces zgłaszania jest intuicyjny. Pozwala na dodanie opisu, załączników w postaci zdjęć lub filmów oraz wybór kategorii i osoby odpowiedzialnej za jego rozwiązanie. Dzięki tej funkcji, problemy pracowników są przekształcane w okazję do doskonalenia organizacji.
Dzięki tej funkcjonalności pracownicy mogą dzielić się swoimi pomysłami. Pozwala to uzyskać wgląd w ich myślenie na temat usprawnień i zwiększa ich zaangażowanie. Wspiera także budowę kultury ciągłego doskonalenia. Wspólne poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań oraz identyfikacja i wdrażanie najlepszych propozycji jest łatwiejsze dzięki mechanizmowi polubień i komentarzom.
Dobra praktyka to rodzaj wpisu, który umożliwia dzielenie się wiedzą oraz sprawdzonymi sposobami działania z innymi pracownikami. Dzięki dobrej praktyce można przekazać informacje o rozwiązaniach, które zostały już zaimplementowane w jednym obszarze organizacji i mogą być przydatne w innych.
Tagi umożliwiają efektywne zarządzanie i wyszukiwanie zgłoszeń. Ułatwiają organizację i szybkie odnajdywanie istotnych informacji.
Dostosuj formularze zgłoszeń do specyficznych potrzeb swojej organizacji, aby móc zbierać dokładnie te informacje, które są kluczowe dla Twojej działalności. Dzięki temu będziesz mógł lepiej zarządzać otrzymywanymi zgłoszeniami w sposób bardziej elastyczny i dostosowany do wymagań Twojej organizacji.
Zadzwoń:
+48 519 400 318
lub napisz:
contact@sherlockwaste.com
„Sherlock waste spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” realizuje projekt: „Ekspansja produktów firmy Sherlock Waste na rynki zagraniczne.” na podstawie umowy POIR.03.03.03-02-0138/20-00 w programie Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020, 3.3.3. Wsparcie MŚP w Promocji Marek Produktowych – GoToBrand. Celem projektu jest dotarcie z produktami firmy na nowe rynki zagraniczne, w szczególności USA, UK, DAH oraz Bliski Wschód. Całość projektu o wartości: 332 520 zł netto Łączne dofinansowanie ze środków UE: 282 642 zł netto.
„Sherlock waste spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje projekt pn.„Sherlock Waste” na podstawie Umowy o Wsparcie zawartej w dniu 9 stycznia 2019 roku z Tech-Impact Fund Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, Tech-Impact Fund Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ASI sp. k. z siedzibą w Krakowie oraz Narodowym Centrum Badań i Rozwoju z siedzibą w Warszawie, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 1.3: Prace B+R finansowane z udziałem funduszy kapitałowych, Poddziałanie 1.3.1: Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – Bridge Alfa.
Celem Projektu jest przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych, których efektem będzie opracowanie narzędzia – aplikacji mobilnej trwale zwiększającej zaangażowanie pracowników w doskonalenie firmy (tzw. Continous Improvement). Narzędzie to będzie służyć do:
Jak skutecznie angażować pracowników w doskonalenie?
BEZPŁATNY WEBINAR 06 luty 2024 | 10:00-11:30
BEZPŁATNY WEBINAR
06 luty 2024 | 10:00-11:30