York to wiodący producent w branży household, oferujący ponad 600 produktów do utrzymywania czystości w 75 krajach na całym świecie. Firma zatrudnia ponad 500 osób w Polsce, Rosji i na Białorusi, kładąc duży nacisk na jakość produktów, środowisko oraz bezpieczeństwo pracowników.
York szukał sposobu na zwiększenie zaangażowania pracowników w proces zgłaszania problemów i usprawnień. Celem było zapewnienie pracownikom narzędzia do otwartego i transparentnego zgłaszania problemów, niezależnie od ich wagi czy miejsca powstania, oraz umożliwienie realnego wpływu na jakość wykonywanych zadań.
Zorganizowano warsztaty Lean Champions Cup®, które zaznajomiły pracowników z rodzajami marnotrawstw oraz zainspirowały do ich identyfikacji i dzielenia się rozwiązaniami. Podczas wydarzenia zaprezentowano nowe narzędzie – aplikację Sherlock Waste.
Przeprowadzono szkolenia z obsługi platformy, aby każdy pracownik mógł skutecznie zgłaszać i monitorować problemy.
Warsztaty zaznajomiły pracowników z rodzajami marnotrawstw i zainspirowały do ich identyfikacji.
Gry wprowadziły pracowników w tematykę usprawnień i przedstawiły nowe narzędzie – Sherlock Waste.
W wyniku wdrożenia Sherlock Waste, firma York odnotowała w pierwszym okresie imponujące rezultaty:
Zadzwoń:
+48 519 400 318
lub napisz:
contact@sherlockwaste.com
„Sherlock waste spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” realizuje projekt: „Ekspansja produktów firmy Sherlock Waste na rynki zagraniczne.” na podstawie umowy POIR.03.03.03-02-0138/20-00 w programie Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020, 3.3.3. Wsparcie MŚP w Promocji Marek Produktowych – GoToBrand. Celem projektu jest dotarcie z produktami firmy na nowe rynki zagraniczne, w szczególności USA, UK, DAH oraz Bliski Wschód. Całość projektu o wartości: 332 520 zł netto Łączne dofinansowanie ze środków UE: 282 642 zł netto.
„Sherlock waste spółka z ograniczoną odpowiedzialnością realizuje projekt pn.„Sherlock Waste” na podstawie Umowy o Wsparcie zawartej w dniu 9 stycznia 2019 roku z Tech-Impact Fund Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, Tech-Impact Fund Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością ASI sp. k. z siedzibą w Krakowie oraz Narodowym Centrum Badań i Rozwoju z siedzibą w Warszawie, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, Działanie 1.3: Prace B+R finansowane z udziałem funduszy kapitałowych, Poddziałanie 1.3.1: Wsparcie Projektów badawczo-rozwojowych w fazie preseed przez fundusze typu proof of concept – Bridge Alfa.
Celem Projektu jest przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych, których efektem będzie opracowanie narzędzia – aplikacji mobilnej trwale zwiększającej zaangażowanie pracowników w doskonalenie firmy (tzw. Continous Improvement). Narzędzie to będzie służyć do:
Jak skutecznie angażować pracowników w doskonalenie?
BEZPŁATNY WEBINAR 06 luty 2024 | 10:00-11:30
BEZPŁATNY WEBINAR
06 luty 2024 | 10:00-11:30